top of page
Grand Piano

Aksesuarai

Garsą slopinančios sistemos, prie pianino priderinti suoliukai ar išskirtinio dizaino instrumento dangos

FEURICH silencer system.jpg

Silencer sistemos

Daugiau jokių piktų kaimynų! Su silencer sistemomis miklinti pirštus galima net nakties metu. Instrumentas lengvai gali būti perjungiamas į tylųjį rėžimą ir garsas bus girdimas per ausines.

Silencer sistemos pianinams gali būti integruojamos į bet kurį Feurich ar bet kurio kito gamintojo pianiną, tačiau gali netikti itin mažiems instrumentams.

Silencer sistemos fortepijonams:

  1. Standartinė sistema, tinkanti daugumos gamintojų fortepijonams.

  2. "UK-Silencer" sistema.​

Feurich walnut bench.png

Pianinų bei fortepijonų suoliukai

Įvairių spalvų ir medžiagų reguliuojamo aukščio suoliukai.

Metronom%20black%20polished_edited.jpg

Metronomai

Klasikinio dizaino, patvarūs ir kokybiški metronomai. Galima rinktis iš baltos arba juodos spalvos.

Cover upright (soft felt inside).jpg

Pianinų bei fortepijonų uždangalai

Šie ypač patvarūs pianinų bei fortepijonų uždangalai suteikia geriausią apsaugą jūsų mylimam FEURICH instrumentui. Išorinė uždangalo dalis pagaminta iš patrauklios odos imitacijos, o vidus yra užpildytas minkštu veltiniu, kad apsaugotų jūsų pianino arba fortepijono paviršių.

LED_piano_lamps_web.jpg

Led lempos

Malonios akims bei neakinančios FEURICH LED lempos džiugina akį visais atžvilgiais. Dėl savo klasikinio dizaino lempos atrodys gerai bet kokioje aplinkoje - tiek svetainėje, tiek scenoje. Be to, jos buvo sukurtos specialiai taip, kad apšviestų fortepijono natas be jokio blizgesio ir spindėjimo. Šviesos diodų lempos gali būti užsakytos žalvario, chromo arba juodos spalvos, kad atitiktų jūsų FEURICH pianino apdailą.

Pedal extension 1_web.jpg

Pedalų pakelėjai

Kai kojos nepasiekia pedalų, tada pedalai turi pasiekti kojas. FEURICH pedalo pakelėjai yra puikus sprendimas vaikams, kurie yra per maži, kad galėtų patogiai pasiekti fortepijono ar pianino pedalus. Praėjo laikai, kai tam tikrus kūrinius tenka atidėti keleriems metams - dabar pedalų pakėlimo dėka bet kurį kūrinį galima groti ir pasiekti vaikams.

Piano coaster (for uprights and grands).

Pianino ratukų padėkliukai

APSAUGA JŪSŲ GRINDIMS - šie pianinų ratukų padėkliukai buvo specialiai sukurti taip, kad atitiktų klientų poreikius - pagaminti iš organinio stiklo dėl skaidrumo, tvirtumo ir ilgaamžiškumo - FEURICH pianino padėkliukai yra elegantiškas ir efektyvus sprendimas. Šie padėkliukai taip pat gali sumažinti garso perdavimą per grindis, kai jie naudojami kartu su specialiomis garsą sugeriančiomis putomis.

bottom of page